Jetë e vështirë në fshatin Adriatik

24 Shkurt, 09:27

#verijug #reportTV Fermeri I vogël Qani Xhangoli jep opinionin e tij mbi jetën e vështirë, 30 vjet pa ujë të pijshëm në fshat; cfarë mendon ai për klasën politike shqiptare dhe a do të vaksinohet ai dhe familja e tij me vaksinën kundër covid 19-tës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha