Ju rrëfej Gramshin, qytetin e luleve

5 Qershor, 15:39

Astrit Kosturi, njeriu idealist, shkrimtari dhe intelektuali I njohur në qytetin e Gramshit, sjell impresione mbi qytetin e tij të zemrës, qytetin e luleve në oborret e shtëpive, në qendër të qytetit dhe mjediset qytetare.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha