Julian Deda kapet mat duke përgjuar Sali Berishën

11 Dhjetor 2021, 15:50 | Përditesimi i fundit: 2021-12-11 15:53:19

 Ju ka ndodhur edhe ju teksa rrini në telefon të "kapni mat" dikë që mundohet të "vjedhë" diçka me sy?! Pikërisht kjo i ndodhi edhe Sali Berishës, me një ndryshim që nuk e vuri re simpatizantin e Partisë Demokratike, të njohur për të gjithë Julian Deda, i cili duke rrudhur vetullat dhe sytë është munduar të shohë diçka nga telefoni i tij.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha