Kafet pa distancë, qytetarët: Vaksina duhet me detyrim, të bëhet si nëpër shkolla! Report Tv vëzhgim në Tiranë

27 Shtator, 20:35 | Përditesimi i fundit: 2021-09-28 07:29:02

Në një kohë që pandemia ka penalizuar nxënësit me mësim me turne dhe me orë të reduktuara, lokalet popullohen pa respektuar asnjë lloj distance duke i kthyer ato vatra të rrezikshme infektimi. Ndaj për shumë qytetarë zgjidhja është tek vaksinimi u detyrueshëm dhe paraqitja e çertifikatës së shëndetit në bare e lokale.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha