‘Kam ngelur vetëm me 4 paund !’ Këngëtares shqiptare i ndodh e papritura në mes të Londrës

14 Nëntor 2022, 16:31

Këngëtares Ronela Hajati i ka ndodhur një e pa pritur teksa ndodhet në Londër. Artistja thotë se i kanë vjedhur paratë dhe dokumentet e identifikimit, dhe thotë se ka mbetur vetëm me katër paund.

Kategori të tjera