Kampingu modern prej 20 vilash në Marinë

24 Prill, 14:35

Liqeni I Marinës, një prej 84 liqeneve piktoresëkë në Dumre, kthehet në një pikë turistike, me ndërtimin e 20 vilave moderne prej druri, një investim i Fondit Shqiptar të Zhvillimit. Kushtet për të pushuar në këto vila, në një peisazh të rrallë buzë liqenit dhe pyjeve të Dumresë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha