Kaos në stadium, Erzeni përmbys vendasit! Tifozët e Kukësit futen në fushë dhe tentojnë të godasin arbitrat

25 Shkurt, 15:24 | Përditesimi i fundit: 2024-02-25 21:20:36

Tifozët e Kukësit kanë ndërprerë ndeshjen e Superligës kundër Erzenit pasi janë futur në fushë kur shijakasit kanë përmbysur rezultatin në 1-2.