‘Kapriçot e motit’, shi dhe temperatura të larta! Specialistja për Report Tv: Të njëjtat kushte atmosferike do kemi edhe përgjatë muajit qersho

30 Maj, 14:32

Prej ditësh jemi gjendur në një situatë ku kushtet atmosferike kanë shkaktuar luhatjen e temperaturave brenda ditës dhe siç pohojnë edhe specialistët kjo situatë do të na shoqërojë edhe përgjatë muajit qershor.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha