KAS nis hapjen e kutive të para me materiale zgjedhore, ngrihen 6 grupe numërimi

17 Maj, 11:50

Ka nisur mbledhja e KAS për shqyrtimin e kërkesave ankimore të LSI dhe PD lidhur me rezultatin e zgjedhjeve në qarkun Berat. KAS ka vendosur të hapen kutitë me materialet zgjedhore. Për hapjen e 24 kutive janë ngritur 6 grupe numërimi.

  •  

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha