KAS rrëzon kërkesën e PD për pavlefshmëri zgjedhjesh në Shkodër dhe Durrës! Pranon të LSI për hapjen e 108 kutive në Durrës, i duhen 136 vota për t'i marrë mandatin PS-së

25 Maj, 20:12

Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve, ka rrëzuar kërkesën ankimore të PD dhe LSI për pavlefshmëri të rezultatit të zgjedhjeve të 25 prillit në qarkun e Durrësit dhe të Shkodrës. Ndërkaq KAS ka pranuar kërkesën e LSI për rinumërimin e 108 kutive të votimit po në këtë qark.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha