‘Kasketa’ rikthehet pas 9 vitesh në Report Tv! Starton sot në 20:55 me Kastro Zizon dhe ‘Dajën’

6 Korrik, 20:40

Pas 9 vitesh emisioni ‘Kasketa’ rikthehet në Report TV. Emisionin e parë premierë nën moderimin e Kastro Zizos do të mund ta ndiqni në orën 20.55. Përkrah tij do të jetë bashkëpunëtori Hair Ismailoni, i njohur ndryshe si ‘Daja’.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha