KATAR 2022/ “E vëmë me bast” parashikoi saktë çiftin e parë çerekfinalist, për sot publiku mendon se te Franca e Anglia s’do ketë surpriza

4 Dhjetor 2022, 10:02

Në emisionin “E vëmë me bast” në Report TV dje u parashikuan saktë dy ndeshjet e para të fazës së 1/8. Specialisti Andrea Marko dhe moderatori Andi Kapxhiu parashikuan fitore të Holandës e Argjentinës që në 90 minuta, parashikim që rezultoi i saktë.

Kategori të tjera