KATAR 2022/ Nis faza vendimtare e grupeve, Holandës i mjafton 1 pikë ndaj organizatorëve!

29 Nëntor 2022, 16:44

Do të nisë sot xhiro e tretë e fazës së grupeve të Botërorit, ku do përcaktohen katër kombëtare që do kalojnë në fazën e 1/8. Luftë e ashpër do jenë mes Ekuadorit dhe Senegalit, me afrikanët që duhet të fitojnë me patjetër, ndërsa më të lehtë do ta ketë Holanda në grupin A. 

Kategori të tjera