Këndvështrimi tjetër për përplasjen në zyrat e FRD-së: Po të vritej Presidenti Shqipëria do digjej

15 Mars, 10:22

Një qytetar kishte një tjetër këndvështrim për përplasjen në zyrat e FRD-së. Duke folur në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ai tha se Garda e Republikës që shoqëronte Presidentin Meta ka shkelur rëndë protokollin pasi po të vritej Presidenti Shqipëria do të digjej e tëra. Ndiqeni pak mendimin e zotërisë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha