Kimisti Ademi për Report TV: Delta përhapet më shpejt dhe lehtë se variantet e tjera

21 Korrik, 19:33

Në lidhje skype për Report TV kimisti Egzon Ademi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha