Kombet e Bashkuara: Rekord të zhvendosurish gjatë 2020 pavarësisht pandemisë

18 Qershor, 14:20 | Përditesimi i fundit: 2021-06-18 14:21:58

Pandemia nuk ka ndaluar njerëzit të largohen nga shtëpitë e tyre, tyre për shkak të konfliktit, persekutimit dhe abuzimeve të të drejtave të njeriut. Vitin e kaluar ku lëvizjet kanë qenë të limituara për shkak të pandemisë, numri i emigrantëve është rritur dukshëm.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha