Komisioni për shkarkimin e Metës/ Hyseni: Përtej politikës, ne do të bazohemi vetëm mbi Kushtetutën dhe Ligjet

8 Maj, 11:45

Kryetari i Komisionit Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Metës, Alket Hyseni ka theksuar se në punën e tyre do të bazohen vetëm mbi ligjet dhe Kushtetutës, përtej Politikës. Ndërkohë që në mbledhjen e mbajtur Sekretare u zgjodh Klotilda Bushka.

 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha