Kongresi i PS dhe kriza politike / Pjesa e dytë

25 Mars 2019, 10:47

Kongresi i PS dhe situata politike në vend ishin temë diksutimi në Emisionin Repolitix të Report TV nga moderatori Denis Minga

Programe të tjera

Shiko të gjitha