Korça përfshihet nga reshjet e dëborës, problematika në zonën e Dardhës dhe të Qarrit, makinat mund të kalojnë vetëm me zinxhirë

3 Shkurt, 08:08 | Përditesimi i fundit: 2023-02-03 14:48:20

Gjatë orëve të natës Korça është përfshirë nga reshjet e dëborës të cilat janë shoqëruar edhe me erë të fortë. Fatmirësisht deri më tani nuk raportohet për akse të bllokuara ndërsa në zonën e Dardhës dhe të Qarrit kalimi me automjete bëhet vetëm me zinxhirë. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha