Pogradec, kreu manovër të gabuar, Rrugorja ndëshkon me gjobë drejtuesin e automjetit

13 Prill, 15:56 | Përditesimi i fundit: 2024-04-13 16:08:52

Pas publikimit të një videoje në rrjetet sociale, ku duket një automjet tip ‘Audi’ që kreu një parakalim të gabuar në aksin rrugor ‘Pogradec-Korçë’, shërbimet e Rrugores së Korçës kanë lokalizuar dhe bllokuar automjetin.