Korçë, burri plagos me thikë gruan dhe ia mbath nga vendngjarja! 38 vjeçarja transportohet në spital në gjendje të rëndë

4 Qershor, 23:12

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen nr.10 të Korçës ku 46 vjeçari Aleko Myrtollari ka plagosur me thikë bashkëshorten e tij Manjola Myrtollari e cila është transportuar në spitalin e Korçës në gjendje të rëndë shëndetësore.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha