Kosova spektakël në Ligën e Kombeve, mund 5-1 Qipron! ‘Dardanët’ e mbyllin të dytët grupin c2, shkëlqen Vedat Muriqi

28 Shtator, 11:24

Ndryshe nga Shqipëria Kosova e ka mbyllur me spektakël Ligën e Kombeve, Dardanët mposhtën 5-1 Qipron në Prishtinë dhe u renditën të dytët, pas Greqisë në Grupin 2 të Ligës C. Shkëlqeu Vedat Muriqi.

Kategori të tjera