Krimet zgjedhore në 25 prill, Prokuroria bën bilancin: 10 persona në hetim, 5 të arrestuar, për 4 të tjerë është kërkuar ‘arrest me burg’

8 Maj, 13:48

10 persona janë vënë në hetim, 5 janë arrestuar dhe 4 prej tyre është kërkuar masa arrestit me burg, 3 prej të cilëve u është pranuar! Është ky bilanci i Prokurorisë për krimet zgjedhore në 25 prill.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha