Kriza politike në Itali / Pjesa e parë

1 Qershor 2018, 09:31

Deputetja Mimi Kodheli dhe analistët diskutime për situatën në Itali në Emisionin Repolitix të Report TV / Pjesa e parë

Programe të tjera

Shiko të gjitha