Kryebashkiaku Alla merr kokainë? Pse po lirohen të fortët nga burgjet?

23 Janar, 14:01

Emisionin "Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë dhe të mërkurë në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

Shiko të gjitha