Kryeministri Rama uron ditën e Europës me një video

9 Maj, 09:16

Kryeministri Edi Rama ka uruar Ditën e Europës me një video ku tregohet se si BE funksionin si një organizatë bashkëpunuese mes vendesh dhe mbështetëse për njëri-tjetrin.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha