Kurbin/ Makina përplaset me çiklomotorin në Mamurras, 34-vjeçari në gjendje të rëndë

21 Qershor, 19:49

34-vjeçari ka marrë plagë të rënda dhe është dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin e Traumës në gjendje të rëndë.