Kush fiton në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër, Lezhë dhe Korçë? Nesër në Report Tv ora 21:00 sondazhi i fundit i 'Piepolit' për 14 Majin

8 Maj, 12:52

Nesër, më 9 maj vjen sondazhi i gjashtë dhe i fundit i Institutit prestigjioz 'Piepoli' në bashkëpunim me Report Tv për zgjedhjet e 14 majit. Instituti italian ‘Piepoli’ që parashikoi saktë 4 zgjedhjet e fundit në Shqipëri rikthehet pak ditë para zgjedhjeve me 6 bashkitë më të rëndësishme të vendit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha