Laboratori i drogës në Frakull/ Report Tv siguron dosjen e plotë! Porositësi i 430 kg kokainë, njihej si 'Sheiku'! Viktor Çervanaku: Ka marrë djali 'pleh' shumë të mirë!

1 Dhjetor 2022, 17:18 | Përditesimi i fundit: 2022-12-02 11:30:39

Report Tv siguron dosjen e 430 kg kokainë që u kapën në Frakull të Madhe të Fierit, ku Spak ka zbardhur rolin e secilit prej tyre  shoqëruar edhe me përgjime ambientale dhe telefonike. Në një bisedë midis dy të fejuarëve të arrestuar, flitet edhe per “Lushin” apo “Sheikun” siç e thërrasin Nikolin Gjolenën, për të cilin Spak arsyeton se ka rol kryesor trafik. SPAK zbulon rolin kyç të Niko Lushnjarit që nga Kolumbia. 

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha