Lëvizja politike e Ilir Metës...

4 Mars, 10:58

TIRANË- Juristja dhe aktivistja e shoqërisë civile, Brizida Gjikondi ka bërë deklaratën e fortë se presidenti Ilir Meta duhet të ishte ndaluar dje në flagrancë pasi me paralajmërimin e tij se "do të mësyjë në 15 mars në parlament", ka kryer vepër penale.  

Programe të tjera

Shiko të gjitha