Lëvizje sensuale dhe twerk në pishinë, Kejvina Kthella bie në ujë teksa kërcen! Ja si u kalua ‘incidenti’ në shtëpinë e BBV

1 Janar, 16:28 | Përditesimi i fundit: 2023-01-01 16:30:34

Kejvina Kthella e ka gati të pamundur të rrijë ‘e qetë’ brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Si zakon të vetin, edhe sot ish velina ka qeën duke dhuruar spektakël brenda shtëpisë dhe duke kërcyer me lëvizje provokuese

Kategori të tjera