LEZHË/ Asgjësohen afro 800 rrënjë kanabisi, arrestohet 32 vjeçari, shpallet në kërkim i vëllai! Nën hetim kryepleqtë dhe inspektorët e pyjeve

24 Qershor, 10:45 | Përditesimi i fundit: 2024-06-24 12:03:07

Një 35-vjeçar është arrestuar dhe një 32-vjeçar është shpallur në kërkim nga policia pasi tentuan të kultivojnë lëndë narkotike kanabis.