Lirimi me kusht i Saimir Tahirit, prokurori Mustafa Turku shprehu dakordësinë

2 Qershor, 14:04

Lirimi me kusht i Saimir Tahirit është dhënë dhe me pëlqimin e prokurorit Mustafa Turku. Ish ministri i Brendshëm Tahiri lë sot burgun e Lushnjës dhe do të vuajë dënimin në shtëpi.  

  •  

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha