Llogaridhënie apo fushatë / Pjesa e dytë

8 Qershor 2018, 13:25

Analistë dhe deputetë debate në Repolitix në Report TV për turin e llogaridhënies së kryeministrit Rama / Pjesa e dytë

Programe të tjera

Shiko të gjitha