Llogaridhënie apo fushatë / Pjesa e parë

8 Qershor 2018, 13:26

Analistë dhe deputetë debate në Repolitix në Report TV për turin e llogaridhënies së kryeministrit Rama / Pjesa e parë

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha