Lufta me kancerin e gjirit, dhuro flokë fal shpresë!

23 Tetor, 19:54

'Po i dhuroj flokët që të ndihmoj gocat e sëmura me kancer dhe flokët e mi të bëhen një paruke e bukur për një vajzë të bukur.' Të emocionuara këto vajza sot dhuruan flokë. Një simbolikë për të afruar shpresë për të gjitha ato vajza dhe gra të prekura nga kanceri i gjirit.

Aleksandra vetëm 10 vjeçe e shoqëruar nga nëna e saj, donte t’i dhuronte sa më shpejt flokët. Ajo ndau me publikun edhe një mesazh.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha