Luiz Ejlli: Më përdorën familjen dhe Kiarën për të më ulur dhe sulmuar

7 Maj, 10:48 | Përditesimi i fundit: 2024-05-07 10:48:27

Luiz Ejlli përmes një video të publikuar në Instagram ka rikujtuar me emocion rrugëtimin e tij në Big Brother.