Lutja e pazakontë për gazetarin Besard Jacaj: M’i bëj të fala Rudina Hajdarit!

28 Qershor, 10:31

Një qytetar në emisionin e mëngjesit “Shtypi i ditës dhe ju” në Report TV nuk foli për temën e ditës, por iu lut gazetarit Besard Jacaj t’i bëjë të fala deputetës Rudina Hajdarit. Ndiqni telefonatën…

Programe të tjera

Shiko të gjitha