Mandati i tretë dhe sfidat/ Rama, për prestigjiozen 'Financial Times': Shqipëria po rritet! Integrimi në BE? Unioni ka mungesë kohezioni, vuan nga amnezia

13 Maj, 16:09

Mandati i tretë është një arritje historike nga ana e Partisë Socialiste dhe Edi Ramës dhe kjo ka tërhequr vëmendjen e mediave më të rëndësishme ndërkombëtare. Së fundmi Rama ka folur për prestigjiozen 'Financial Times', intervistë në të cilën ka prekur edhe zhvillimet më të rëndësishme të politikës në vend. 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha