Mbledhja e kryesisë së PD-së të martën, Basha: Nuk dua t’u paraprij vendimeve që mund të merren, ndjej përgjegjësinë e lidershipit

4 Qershor, 20:22

Të martën mblidhet kryesia e PD-së për të përcaktuar hapat që pritet të ndërmerren më tej për riorganizimin e partisë dhe zgjedhjen e kryetarit të ri. Lulzim Basha gjatë takimit në Kamëz tha se duke qenë i dorëhequr nuk dëshironte t’u paraprinte vendimeve që mund të merren nga kryesia mbi riorganizimin e partisë.

 

Kategori të tjera

Shiko të gjitha