Me armë e mina me telekomandë me vete, një i arrestuar në Vlorë

12 Shkurt, 13:12 | Përditesimi i fundit: 2024-02-12 13:57:35

Një person ka rënë në pranga në Vlorë, pasi është kapur duke lëvizur me armë dhe mina me telekomandë me vete.