Mes rrënojave e bombardimeve, del videoklipi i këngës fituese në Eurovizion

16 Maj, 08:19

Kalush Orchestra ka publikuar videon e këngës “Stefania”, me të cilën rrëmbyen vendin e parë dhe u shpallën fitues të Eurovizion 2022, që u zhvillua në Itali.

Videoklipi është xhiruar mes rrënojave të bombardimeve nga Rusia, ndërsa pamjet janë shumë prekëse.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha