Ministri italian i Bujqësisë për Report Tv: Shqipëria vend aleat, kyçe për tregun agro-bujqësor në rajon! Lollobrigida: Vaji, vera, djathi, mishi e peshku produkte me interes

28 Mars 2023, 16:08 | Përditesimi i fundit: 2023-03-28 17:39:16

Ministri Italian për Sovranitetin Ushqimor dhe Pylltarisë, në një intervistë për “Report Tv” u shpreh se bashkëpunimi mes dy vendeve është i rëndësishëm për rritur pjesëmarrjen e të dyja vendeve në tregjet ndërkombëtare