Ministrja e Ekonomisë: Pagat e muajit maj do të kalojnë siç ishin para se të hynte reforma në fuqi

1 Qershor, 16:53

Ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Delina Ibrahimaj, në një konferencë për mediat u shpreh se pagat e muajit maj do të kalojnë siç ishin

Kategori të tjera

Shiko të gjitha