‘Mishi mornica-mornica’...të gjithë duke kënduar superhitin e tij, kush ishte këngëtari shqiptar që i ‘vodhi’ vëmendjen Dua Lipës dhe Noizy-it

15 Gusht, 11:14 | Përditesimi i fundit: 2022-08-15 11:16:44

TIRANË- Ditëve të fundit kryefjalë e showbizit janë dy koncertet SunnyHill,, i organizuar nga Dua Lipa dhe “Alpha” nga Noizy.

Kategori të tjera