Mitingu i PD në skanerin e telefonuesit: Dhëndri erdhi me vonesë, duan pushtet mbi kufoma

26 Mars, 09:55

Hapja e fushatës elektorale u diskutua mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Një telefonues skanoi mitingun e PD-së ku pati kritika për mos zbatimin e masave anti-Covid dhe tha se duan të vijnë në pushtet mbi kufoma e kjo është turp sipas tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha