Momentet e arrestimit te te rrezikshmit te vlores i denuar me burg perjete dhe i arratisur nga burg

16 Tetor 2019, 13:50 | Përditesimi i fundit: 2019-10-16 17:33:30

SELENICË- Pas më shumë se tre viteve në arrati, është arrestuar në Selenicë, Testiliano (Tesi) Basho, anëtar i bandës së 'Llanajve' në Vlorë.

Gazetarja e Report Tv, Xhensila Kodra raporton se Basho është një person me precedent penal në fushën e krimit në Shqipëri.

Kategori të tjera