Momenti kur Rita Ora i merr flamurin serb fansit: Ma rrëmbeu nga dora! Pas koncertit një shqiptar më tha se jam i zhgënjyer

29 Gusht, 09:46

Në rrjetet sociale kanë dalë pamjet, kur këngëtarja Rita Ora i merr fansit flamurin serb. Ndërkohë i riu serbo-hungarez ka folur për herë të parë për mediat, ndërsa shprehet se këngëtarja e mori vetë flamurin dhe e hodhi në qafë