Monika Lubonja: Iliri dhe Donaldi po bëjnë lojë, janë shokë të ngushtë me njëri-tjetrin

13 Janar, 19:23

Monika Lubonja teksa po rrinte me Ilirin dhe Arbrin u shpreh se Donaldi dhe Iliri janë shokë të ngushtë me njëri-tjetrin dhe se kjo që po bëjnë është thjesht lojë mes tyre.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha