Mos dilni nga shtëpia pa çadër... reshje shiu dhe vranësira, parashikimi i motit për ditën e sotme

1 Tetor, 12:07

Moti do te jete me vranësira rreshje shiu stuhi dhe rrebeshe ne zonën e perëndimore ne pjesën e pare te ditës, ne mbrëmje do te kemi me tepër vranësira dhe kthjellime.

Kategori të tjera